Блог
ТОП 5 Ракет Заніткових 2024
Насипання наживки – це одна з основних дій, яку ми виконуємо біля води, щоб ефективно ловити коропів. Протягом років методи насипання та інструменти, якими користується сучасний карпятник для подачі у ловище протеїнових кульок, пелетів чи зерен, еволюціонували, щоб ця дія була максимально ефективною. Одним з таких ефективних інструментів є ракета для приманки, яка за допомогою вудки дозволяє точно подавати наживку як на близькі, так і на далекі, часто понад 150-метрові відстані. Вибір ракет для приманки, що є на ринку, на даний момент є досить великий, тому ми створили рейтинг TOP 5 найкращих моделей ракет для приманки, які використовуємо і рекомендуємо ми.
-
Ракета для прикормки - що це таке і для чого вона служить?
-
Типи ракет для прикормки
-
Розміри ракет для прикормки
-
Найкращі ракети для прикормки
-
Рейтинг ТОП 5 ракет для прикормки
-
Ракета для прикормки SPOMB™
-
Ракета для прикормки Nash Spot On Dot Spod Impact
-
Ракета для прикормки Fox Impact Spod
-
Ракета для прикормки Nash Spot On Dot Spod AIR
-
Ракета для прикормки Korum Bopper Bait Droppers
Ракета для прикормки - що це таке і для чого вона служить?
Ракета для прикормки це звичне найменування рибальського інструменту, який використовується для подачі прикормки у ловище. Слово "ракета" походить від форми, що вона має, нагадуючи ракети, які використовують в військовій справі. Завдяки цьому вона має аеродинамічну форму, а також є дуже точною під час закидань у вибрану точку на ловищі. Ракета для прикормки завдяки своїй конструкції дозволяє подавати як належно підготовлену прикормку у сипучій формі, так і вільні, більш грубі фракції, такі як протеїнові кульки, пеллети та зерно.
Типи ракет для прикормки
Завдяки все більш багатому асортименту доступних на ринку моделей карпових прикормок, наразі можемо відрізняти кілька типів, які використовують рибалки. Перші моделі ракет, які з'явилися на ринку, мали "повну" конструкцію з отвором, розміщеним в задній частині, який служив як для наповнення прикормкою, так і для її випускання у воду після закидання. Наразі ця модель практично забута через ракети відкритого типу. Такі ракети мають різні системи, які дозволяють закривати їх після наповнення прикормкою та випускати прикормку після контакту з водною поверхнею. Найчастіше використовуються системи з використанням типу пружин, які відкривають ракету після удару об водну поверхню, завдяки чому значно швидше випускають прикормку, у порівнянні з раніше згаданим моделем з отвором ззаду. Додатково на ринку знаходимо також ракети, що випускають прикормку лише після досягнення дна, а також моделі, що відкриваються над водяною поверхнею, дозволяючи "розкидати" прикормку на більшій площі ловища.
Розміри ракет для прикормки
Карпятники, що ловлять з закидань, використовують різні розміри ракет для прикормки, щоб належно адаптуватися до умов годівлі риб, а також до відстаней, на яких планують годувати. Найменші моделі ракет для прикормки використовуються у ситуаціях, коли не потрібна велика кількість прикормки (наприклад, взимку) або на ловищах, де карпи негативно реагують на гучний плюск, створений більшими моделями ракет. Найменші ракети для прикормки можна використовувати з класичними карповими вудками, без побоювання, що вони пошкодяться під час закидів під великим навантаженням.
Моделі середнього розміру часто є компромісом між кількістю подаваної прикормки та відстанню лову. Моделі середнього розміру зазвичай мають найкращу вагу та розмір для годування на відстанях, що перевищують 100 метрів. Найбільші ракети для прикормки дозволяють подавати велику кількість прикормки меншою кількістю закидів, тому вони вибір карпятників, яким потрібно випустити в воду десятки кілограмів прикормки, щоб притягнути та утримати риб у ловищі.
Рейтинг ТОП 5 ракет для прикормки
Створюючи цей рейтинг, ми керувалися не тільки власними спостереженнями, але й інформацією, яка надходить до нас від клієнтів. Одразу додамо, що порядок, в якому ми складаємо нашу "топку", є випадковим. Кожна з вказаних у ній моделей може більше чи менше підходити карпятнику, залежно від особистих переваг щодо системи завантаження, якості польоту ракети, яка виникає з різної техніки закидань чи відстаней, на яких найчастіше ловлять. Незважаючи на це, кожна з цих моделей заслуговує на рекомендацію завдяки якості виготовлення та застосованим рішенням.
SPOMB™
Ракета для прикормки SPOMB™ нині одна з найчастіше обираних моделей на ринку, тому її не могло бракувати в нашому рейтингу.
Саме ракети бренду SPOMB™ значно сприяли тому, що ракети відкритого типу нині є найпопулярнішим рішенням, яке використовують для такого типу прикормки. SPOMB™ виготовлений з міцного пластику ABS, завдяки чому витримує великі перевантаження та сильні удари об водну поверхню, навіть після сотень або навіть тисяч закидів. Система відпускання в ракетах SPOMB™ сконструйована так, що вона не відкривається під час самого моменту розмаху, але ефективно робить це при контакті з водною поверхнею. Також варто звернути увагу на пружину, яка дійсно міцна в цій моделі. Ракета доступна у двох кольорах: чорному та білому та в 4 розмірах - Mini, Midi, Midi-X та Large. Завдяки широкій гамі доступних розмірів, ми можемо ідеально підібрати відповідну до ситуації, в якій будемо годувати, а також до тактики прикормки.
Nash Spot On Dot Spod Impact
Серія ракет Dot Spot від бренду Nash з ракетою Impact - це наступна позиція, яка завдяки інноваційним рішенням, матеріалам та чудовим властивостям польоту, обов'язково мала бути у нашій ТОП-п'ятірці.
Ракети від бренду Nash відрізняються інноваційною системою замку клапану, який закриває вміст, завдяки чому ракета, незалежно від того, чи вдарить поверхнею води дібом чи боком, завжди відкриється. Додатково, завдяки тому, що сама система закриття ракети не має механізму, який займає місце, центр ваги переміщено повністю в її передню частину, що значно поліпшує її польотні характеристики та точність. Ракета після викиду швидше встановлюється у повітрі, дозволяючи тільки завдяки цьому отримати кілька додаткових метрів на відстані. Виробник під час конструювання ракети Перегляди: 30916 | | Поділіться: